Cervo Group - Ons team

Cervo Group – Ons team

Afgelopen tijd heeft Cervo Group voor al het interne personeel een geheel verzorgde fotoshoot georganiseerd. Cervo Group groeit uit naar een professionele organisatie en daar horen professionele foto’s bij.

 

In een tijd waarin veel van de communicatie online verloopt is het fijn een gezicht te hebben bij de persoon met wie je communiceert. Een geheel verzorgde fotoshoot leek ons hiervoor de ideale oplossing voor. Daarom is Miriam Koelewijn van ‘Miriam’s Fotografie’ de afgelopen weken de kantoren in Arnhem, Bunschoten en Waalwijk langs geweest om al het kantoorpersoneel op de foto te zetten. Zij heeft hier iedereen voorzien van een professionele fotoshoot. We willen Miriam hiervoor bedanken, want de resultaten zijn gaaf geworden.

 

Benieuwd geworden naar deze resultaten? Neem dan snel een kijkje op de nieuwe team pagina onder het kop ‘Over ons’!