0316-240766
Vacatures & Solliciteren

INTERCEDENT – DIDAM (POLSKI)

W związku z powiększeniem naszego zespołu poszukujemy Intercedenta, który będzie intensywnie współpracował z małym zespołem w naszej lokalizacji Didam.
Jakie są twoje obowiązki:
  • Rekrutacja i selekcja;
  • Obsługa rejestracji, przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych i dopasowanie kandydatów do wolnych miejsc pracy;
  • Zarządzanie relacjami (klientami);
  • Sprawdzanie i przygotowywanie umów o pracę; – Kierowanie kandydatami / pracownikami tymczasowymi;
  • Wymagana dostępności w weekendy/ wieczorami (telefoniczna);
  • Inne prace administracyjne zwiazane z zarzadzaniem i dbanie o akta personelu.
Wymagania dotyczące pracy:
  • Posiadasz prawo jazdy B,
  • Masz dobra znajomość następujących języków: Holenderski, Polski, możliwie J. angielski i / lub J. niemiecki
  • Znajomość Word / Excel i ewentualnie Easyflex lub Plan4flex;
  • Doswiadczenie w tej branzy;
  • Elastycznosc i motywacja;
Cervo Group jest międzynarodową agencją zatrudnienia specjalizującą się w personelu zajmującym się logistyką, hotelarstwem, produkcją i budownictwem.
Czy jesteś zainteresowany?
Wyślij swoje CV i list motywacyjny na A.schaap@cervogroup.com lub kliknij przycisk rejestracji poniżej!